O nás

Penzion Adler se nachází na kraji města Police nad Metují, v klidné lokalitě s mnoha možnostmi výletů. Kouzelná příroda, památky i aktivní dovolená, to vše nabízí penzion Adler a jeho okolí.

Máme pro vás 4 čtyřlůžkové a 4 dvoulůžkové pokoje, všechny s možností přistýlek. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí, WiFi a parkování na pozemku penzionu. U nás se nekouří. Děti do tří let zdarma. I vaší mazlíčci u nás nemají dveře zavřené, vše záleží na domluvě.

Umístění a dostupnost objektu
Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod, v CHKO Broumovsko, v nadmořské výšce 441 metrů. Penzion Adler je umístěn na klidném, slunném místě, 10 minut chůze od centra.

Letní aktivity
V létě si u nás užijete klidu a pohody. U bazénu, na venkovní terase, děti si vyhrají na pískovišti a houpačce. Nedaleko penzionu je koupaliště (stolní tenis, kuželky, pískoviště, herní prvky). V informačním centru v Polici lze půjčit koloběžky firmy KOSTKA. A pokud chcete protáhnout nohy ještě víc, v okolí je několik krásných míst, kam můžete zaběhnout. V okolí penzionu je několik tras pro nordic walking.

Zimní aktivity
Sjezdové lyžování, běžkařské tratě
Pohádkové Adršpašsko-teplické skalní město, romantické Broumovské a Polické stěny, hřebeny Jestřebích nebo Javořích hor, idylka na běžkách.

Sezóní aktivity
Turistika a cykloturistika – Adršpašsko-Teplické skály, Broumovské a Polické stěny.
V blízkosti je multifunkční sportovní hřiště.
Můžeme vám uspořádat rodinnou oslavu či svatbu.

A pokud si chcete užít svatbu s celou rodinou a zároveň v klidu a pohodě, jsme tady pro vás!